محاسبه گر اقساط

مبلغ تور(تومان)

مبلغ پیش پرداخت (تومان)

تعداد چک

+ -

دوره بازپرداخت(ماه)

+ -

ماه های صدور چک

ماه اول ماه دوم ماه سوم ماه چهارم ماه پنجم ماه ششم

مبلغ هر فقره چک :

0 تومان

پیش پرداخت

0

تومان

مبلغ کل تور

0

تومان

مدارک لازم برای سفر به چین

در سفر به شانگهای شما نیاز به اخذ ویزای چین دارید. فراموش نکنید آدرس محل کار و سکونت شما خود را در فرم مشخصات نوشته و همراه با سایرمدارک به دفاتر گروه شرکت های ساتراپ تحویل دهید. توجه داشته باشید این مدارک شامل اسکن صفحه اول و دوم شناسنامه، اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار و دو قطعه عکس 6*4 است.

درباره شهر شانگهای

شهر شانگهای از پرجمعیت ترین و نیز از مدرن ترین شهرهای جهان است که در کشور چین واقع شده و همه ساله مسافران بسیاری برای تفریح و یا کار به این شهر سفر می‌کنند. شانگهای هر سال میزبان نمایشگاه‌های بزرگ بسیاری نیز است و به همین دلیل تقاضا برای سفر به شهر شانگهای بیشتر از سایر شهرهای کشور چین می‌باشد. جاذبه‌های طبیعی و تاریخی فراوانی هم در شهر شانگهای وجود دارد و گردشگران در زمان سفر به این شهر می‌توانند از این بناهای تاریخی و مناطق طبیعی حفاظت شده در شهر شانگهای دیدن کنند و لذت سفر خود به کشور چین را چندین برابر نمایند. شانگهای لقب پر جمعیت ترین شهر جهان را با 24 میلیون نفر جمعیت یدک می کشد. شانگهای شهری ساحلی می‌باشد، آب و هوای شانگهای در فصل تابستان بسیار گرم و شرجی است و در فصل زمستان آب و هوای سرد و خشک دارد. فصل بهار و پاییز بهترین زمان برای بازدید از جاذبه‌های گردشگری شهر شانگهای و شرکت در جشنواره‌های محلی این شهر است. در زمان سفر به شهر شانگهای بازدید از بلوار باند، موزه شانگهای، برج تلویزیونی مروارید شرقی، باغ یو، میدان مردم و محله شین تیان دی را حتما در برنامه سفر خود قرار دهید و پیشنهاد می کنیم این بناهای ارزشمند و مکان جذاب را از نزدیک ببینید.

خرید اینترنتی تور شانگهای

تور شانگهای یک تور پر طرفدار خصوصا بین افرادی است که بصورت کاری به شانگهای مسافرت می کنند. علاوه بر این بدلیل جذابیت های زیاد شانگهای گردشگران زیادی نیز بدنبال خرید تور شانگهای می باشند. از این رو افراد برای اینکه کمتر در ترافیک بمانند و زمان کمتری از دست بدهند در صدد جایگزین کردن خرید اینترنتی بجای خرید حضوری می باشند. ساتراپ با هدف تامین نیاز این افزاد و سرعت بخشیدن به پروسه خرید ایشان وب سایت خرید اینترنتی را راه اندازی کرده و شما می توانید خرید آنلاین تور شانگهای را با امنیت فکری زیاد انجام دهید. برای این کار به سایت ساتراپ مراجعه کرده و تورهای متنوع چین را بررسی کنید. پس از انتخاب تور شانگهای می توانید هم از طریق سایت درخواست ارسال نمایید و یا با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید تا یکی از همکاران گروه شرکت های ساتراپ پاسخگوی شما در خرید تور شانگهای باشند. خرید از سایت ساتراپ آسان است ولی می توانید با مشاوران ساتراپ در خصوص خرید تور ارزان شانگهای با شماره 02122221422 تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

 

 

 

سوالات متداول

هر آنچه نیاز است بدانید را ما پاسخ می دهیم

گارانتی مناسب ترین قیمت

ارائه دهنده معتبرترین تورهای گردشگری

خرید آسان و مطمئن

تجربه خرید آسان تور و بلیط هواپیما

سفر با خاطر آسوده

پشتیبانی کامل و 24 ساعته در طول سفر